Příčníky Neumann Volkswagen Touran

Příčníky Compass Volkswagen Touran
Hakr

Příčníky Neumann Volkswagen Touran

parametry příčníků Neumann Volkswagen Touran

  • snadná montáž bez nářadí
  • nosnost až 75 kilogramů
  • uzamykatelné
  • dvě barevné varianty
  • ekonomické provedení
  • délka tyčí 127 centimetrů

Volkswagen Touran

Touran je klasické rodinné MPV, které tradiční německá automobilka pro evropské trhy nabízí už od roku 2003. Po opravdu dobrých prodejních výsledcích byla potom v roce 2010 představena jeho druhá generace. Prodává se s mnoha typy benzinového i naftového motoru, většinu z nich dobře známe s ostatních „koncernových“ vozů. Touran je typickým rodinným vozem, který nabízí dostatek místa a odkládacích prostor pro všechny členy posádky. K dispozici jsou i verze s pohonem všech kol.

Autor fotografie: Rudolf Stricker

Příčníky Neumann Volkswagen Touran

VW Touran

Volkswagen Touran, kompaktní MPV (Multi-Purpose Vehicle), se stal významným modelem ve výrobním portfoliu německé automobilky Volkswagen. Jeho historie sahá až do roku 2003, kdy byl poprvé představen na autosalonu ve Frankfurtu jako odpověď na rostoucí poptávku po rodinných autech s flexibilním interiérem a dostatkem prostoru.

První generace Touranu, která byla vyráběna od roku 2003 do roku 2015, byla postavena na platformě PQ35 a nabízela různé motorizace, včetně benzínových a dieselových variant. S pěti nebo sedmi sedadly se stal Touran oblíbenou volbou pro rodiny, kteří ocenili praktičnost, spolehlivost a pohodlí vozu.

Druhá generace Volkswagen Touran byla představena v roce 2015. Tato verze přinesla vylepšení v oblasti designu, bezpečnostních prvků a moderních technologií. Vzhledem k rostoucímu zájmu o SUV a crossovery automobilka odpověděla také uvedením modelu Volkswagen Tiguan Allspace, což naznačuje trend k větším vozidlům s flexibilním uspořádáním interiéru.

Celkově lze konstatovat, že Volkswagen Touran se stal klíčovým hráčem ve své kategorii díky kombinaci praktičnosti, kvalitního zpracování a široké škály bezpečnostních a komfortních funkcí. Jeho historie odstartovala před více než dvaceti lety a nadále reflektuje evoluci potřeb moderních rodin v automobilovém průmyslu.

Hakr
Příčníky Hakr Kia Rio

Příčníky Hakr Kia Rio Kia Rio je malý osobní vůz, se kterým se na evropských silnicích můžeme setkat od roku 2000. Nejčastěji se setkáme s hatchbackem, ale k dispozici je i čtyřdvéřový sedan. parametry Hakr Kia Rio snadná montáž bez potřeby nářadí výborné hodnoty aerodynamického odporu pětiletá záruka špičková kvalita …

Hakr
Příčníky Hakr Kia Ceed

Příčníky Hakr Kia Ceed Kia CEED je oblíbený model s parametry nižší střední třídy, který se od roku  2006 montuje na Slovensku u Žiliny. V prodeji je jako hatchback a také jako kombík s označením SW. parametry Hakr Kia Ceed snadná montáž bez potřeby nářadí výborné hodnoty aerodynamického odporu pětiletá …

Hakr
Příčníky Hakr Kia Carnival

Příčníky Hakr Kia Carnival Kia Carnival je velké rodinné MPV, které se na evropských trzích objevilo v roce 1998. Je k dipozici i se šestiválcovými motory a dokáže uvézt až sedm osob. parametry Hakr Kia Carnival snadná montáž bez potřeby nářadí výborné hodnoty aerodynamického odporu pětiletá záruka špičková kvalita kvalitní …